Bodrum Yalıkavak Golden Sunset Evleri

Müstakil konut projemizin tüm tasarım ve uygulaması firmamız tarafından yapılmıştır. Bu doğrultuda tasarlanan konut projemizde doğal malzemeler ile sade renk tercihleri ve minimal bir biçim dilinin uyumlu bir birlikteliği göze çarpar. 


Irak Basra Villa Konut Projesi

Komşu ülkelerimizden biri olan Irak'ın Basra şehrinde tasaımında uygulamasına kadar tüm işçiliğini üstlendiğimiz konut projesi.


Nurol Konakları Konut Projesi

Müstakil konut (villa) projesinde iç tasarımda banyo, yatak odası, çocuk odası, mutfak, salon, giyinme odası gibi tüm iç mekan tasarımı firmamıza aittir.


Rivadent Diş Kliniği Maltepe

İstanbul Maltepe'de bulunan Riva Dent diş kliniği için tüm tasarım ve mimari uygulama Locca Design tarafından yapılmıştır.


Romanya Bükreş Cafe Tasarımı

Romanya'nın kalbi Bükreşte bulunan ilçenin en gözde kafesi konumunda olan bu projemiz çin tasarım tarafımızdan yapılmıtşrıç


Romanya Casamira

Romanya'da bulunan bu projemiz casamira villaları içerisinde yer almaktadır. Ortalam 500m2 içerisinde ki bu projemizde tasarım ve uygulamalar firmamıza aittir.


Teta Çengelköy

Çengelköyün eşsiz güzelliğine uzanan tera çengelköy evleri projesinde tasarımdan uygulamaya kadar tüm mimari çalışmalar Locca Design tasarından yapılmıştır.


Alfonso Coffe

Butik kafe tarzında kahve satışı gerçekleştiren bu projemizin tüm tasarım ve uygulaması firmamız tarafından yapılmıştır.