Mimari Modelleme

Mimari projelerin görülebilir, gösterilebilir hale getirilebilmesi için atılacak en önemli adımlardan birisi de Mimari Modellemedir. Gelişen teknolojik imkanlar ve gelişen yapı anlayışıyla bizler, Mimari Modelleme alanın uzmanlaşan ve bu uzmanlığını işlerine yansıtan tecrübeli bir ekibin içine sizleri de davet ediyoruz. Sizleri, projelerinizi tanıtmak, yarattığınız dünyayı karşı tarafa daha iyi aktarabilmek ve kampanyalarınızı daha çarpıcı hale getirebilmek adına Hamim Mimarlığın çatısı altına bekliyoruz. 

Mimari Modelleme alanın uzmanlaşan ve bu uzmanlığını işlerine yansıtan tecrübeli bir ekibin içine sizleri de davet ediyoruz.

Sizleri, projelerinizi tanıtmak, yarattığınız dünyayı karşı tarafa daha iyi aktarabilmek ve kampanyalarınızı daha çarpıcı hale getirebilmek adına Hamim Mimarlığın çatısı altına bekliyoruz. 

Mimari projelere başlanmadan önce proje sunumunun yapılıp proje onayının alınması gerekir. Bu nedenle inşaat mühendisleri ve mimarlar için mimari projelerin görsel hale gelerek görülebilir ve gösterilebilir olması oldukça önemlidir. Teknolojinin ilerlemesiyle ön taslakların ve 1-1 ölçekli çizimlerin 3 boyutlu olarak hazırlanıp sunulmasına olanak sağlamayan pek çok Mimari Modelleme programları geliştirilmiş olup, mimar ve  mühendislerin; 3dsmax, Maya, Architect diyebiliriz.