Hakkımızda

Locca Design Mimarlık  Ofisi

LoccaDesign, 2010’lu yılların başından itibaren insanların temel ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştirmiş olup, kent içi ve kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. İstikrarını kurulduğu günden bugüne kadar emin ve güvenilir adımlarla devam ettirmektedir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha nitelikli hizmet verebilmek, müşteri memnuniyetini yükseltmek, sektöre ve ülkemiz ekonomisine artı değer katmak LoccaDesign ve çalışanlarının temel prensipleridir.

LoccaDesign ailesi olarak, müşteri memnuniyetini esas alan proaktif bir ekip olmanın gururunu yaşamaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizi özel kılan ve müşteri tercihinin artmasını sağlayan tek anahtarın sizi dinlemek, anlamak ve sizi yüksek kalitede hizmet vermek olduğunu biliyoruz.

LoccaDesign, gelişen teknolojilere bağlı olarak özel yaşam alanları, toplu konutlar, ticari ve sosyal alanlar, endüstriyel tesisler, sağlık ve eğitim yerleşkeleri, yönetim merkezleri ve her türlü çalışmada yer alan inşaat taahhüttü yapmaktadır.

LoccaDesign,olarak projelerimizde güçlü ve sağlam adımlarla çalışmaya devam etmekteyiz.

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © 2020 Locca Design Mimarlık – Web Sitesi Erdal C. +90 532 337 62 19