AHŞAP EV

Günümüzde doğal hayatı özleyen veya kendine daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak isteyenler, beton yapılardan uzaklaşarak ahşap evleri tercih etmeye başlamışlardır.

Doğal ağaç malzeme kullanılarak üretilen ahşap evler yapısı ve görüntüsüyle size doğallığı yaşama imkanı sunmaktadır.

İsteğe göre özel tasarım olarak da yaptırabileceğiniz ahşap ev veya ofisler dışında bungalov, prefabrik ahşap ev, kütük ev, ağaç ev, ahşap kulübe gibi doğal yaşam alanlarının tasarım aşamasından anahtar teslimine kadar olan tüm süreçler Genel Dizayn olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

AHŞAP EVİN AVANTAJLARI

Ahşap evlerin beton evlere göre birçok avantajı bulunmaktadır.

  • Ahşap evler beton evlere göre depreme çok daha dayanıklıdır. Bu nedenle daha güvenilirdir.
  • Ahşap evlerin fiyatları beton evlerin fiyatlarına oranla ortalama %50 daha uygundur.
  • Ahşap evler sürekli bir oksijen sirkülasyonu sağlar. Bu nedenle beton evler gibi havasız bir ortam yaratmazlar.
  • Ahşap evler oldukça kısa bir süre tamamlanabilir.
  • Ahşap evler doğal ses yalıtım özelliği ile sessiz ve sakin bir yaşam imkanı sunar.
  • Ahşap evlerin bakım periyotları uzundur.
  • Ahşap evler beton evlere göre daha estetik bir görünüm sunmaktadır.

Bu avantajlarının yanı sıra son yıllarda özellikle çalışma ortamlarında ahşap kullanımının insanda psikolojik rahatlık yarattığı ve buna bağlı olarak çalışma performansının yükseldiği keşfedilmiştir.

AHŞAP EV PROJE ve SATIN ALMA

Genel Dizayn olarak profesyonel mimar ve mühendis kadromuz tarafından projelendirilen çeşitli ebat ve tasarım seçeneklerindeki ahşap evleri müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Hazır plan ahşap ev modellerimizden veya size özel olarak tasarlanacak ahşap ev modellerinden dilediğiniz birini tercih edebilirsiniz. 3D modelleme ile başlayan projelendirme sürecinin ardından planlama, sevkiyat ve teslimat süreçlerinin detayları belirlendikten sonra standart veya özel tasarım olmasına göre ahşap ev projeniz 1 hafta ile 3 ay arasında tamamlanarak teslim edilir.

Ticari veya kişisel her tür kullanım ihtiyacınıza uygun ölçü ve tipte tek veya çift katlı dilediğiniz ahşap eve sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Genel Dizayn ile iletişime geçmek olacaktır.