3D MİMARİ ÇİZİM

Günümüzde belirli bir objenin veya işin tanıtımını yapmak işin son aşaması ve en zor kısmıdır. Bu nedenle “sunum” tarzınızda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, sizin anlatmak istediğiniz değil – ” karşı taraftaki kişinin ne anladığıdır”. Dolayısı ile projenizin ana unsurlarından biri olan tanıtım ve pazarlama “marketing” sürecinizin en can alıcı noktası olmaktadır.

Mimarlar ve mühendisler, ortaya çıkardığı işi karşı tarafa anlatmak için çeşitli metotlar kullanmakta iseler de bunların birçoğu teknik anlamda – anlaşılamaması güç – olarak nitelendirilmektedir.

Fikrinizi veya projenizi hayata geçirmenin en önemli unsuru alnınız bir 3d mimari çizim ise kesinlikle ve kesinlikle 3D Modellemesinin yapılması gerekmektedir. Biliyoruz ki en kısa ve en etkili yöntem, işinizi anlatan ve her bir detayını gösteren 3d ile hayat bulmasıdır. Bkz. 3D Mimari Çizim.

3d mimari çizim yapmış olduğunuz projenizi karşı tarafa tek bir kelime dahi etmeden anlatma şeklidir. Şöyle ki;

Müteahhitsiniz ve bir bina inşa edeceksiniz. Plan proje kısacası tüm hazırlıklarınızın hepsi hazır. Bundan sonrası için 2 yolunuz var.

Tüm binayı baştan sona inşa edip müşterilerinizin karşısına çıkmak.

Tüm binayı baştan sona tüm detayları ile 3d modelleme tekniği ile görselleştirip müşterilerinizi binanın içinde bir çivi dahi çakmadan kullanıma hazır yani hayal ettiğiniz aşamayı gözler önüne sermektir.

Günümüzde başarılı iş adamları, mühendisler ve mimarlar 2. metodu seçmektedir. Neden mi? Cevap çok basit. Maliyet neredeyse yok denecek kadar az ve tüm proje gözler önünde. Artık tek bir kelime etmenize gerek yoktur. Dolayısı ile 3d mimari çizim alanında da firmamız siz değerli müşterilerimize anahtar teslim hizmet vermekten onur duyacağız.

Tüm aşamaları ve detaylı bilgi için bizleri iletişim sayfamızdaki iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirler.